Tõrva

Kirjeldus

Kliendi soovidel sai tehtud hinnapakkumine teise korruse renoveerimiseks.

Tegu oli väga toreda kliendiga, kes oli küll algselt umbusklik, sest oli varem ehitusettevõtete käest petta saanud, ent aja möödudes muutus see usalduseks. Nii veetsime toredad kuud maja renoveerides …

Tööde käigus tuli välja palju ootamatusi, ent leidsime alati neile lahenduse. Ootamatusi tuleb ikka ette ja üritame need alati täies ulatuses lahendada. Kõige üllatavam ootamatus oli seotud elektritöödega. Esimese korruse elektrijuhtmed olid välja vahetatud, aga tööde käigus selgus, et seda oli tehtud valede juhtmetega ja lae alla olid osaliselt jäetud vanad juhtmed. See oli üllatus, mida ka meie palju näinud töötajad ei osanud ette näha.

Lisaks sujus koostöö meie ja kliendi vahel niivõrd hästi, et värskendasime kööki ja aitasime kliendil välja valida köögimööbli koos tehnikaga ning paigaldasime need.

Tööd majas sees hakkasid lõppema, ent kliendi soovil jõudsime järgmisse ehk välitööde etappi. Soov oli maja ja vundament/sokkel soojustada ning viimistleda. Lõpptulemus sai igati kena.

Kuna tööd jäid aasta lõpu poole, siis viimast värvimist, kui voodrilaud on paigaldatud, ei toimunud. Selle jätsime kevade peale. Loodame, et Covid-19 teeb järeleandmisi ning saame minna ja ka selle töö lõpetada. Klient oli vanem inimene ja meie hoiame üksteist. Kui töödega kannatab oodata, siis on meie jaoks kõige tähtsam meie ja kliendi heaolu.

Erinevaid töid sai tehtud palju, näiteks tubade renoveerimised, elektritööd, ventilatsioonitööd, vee- ja kanalisatsioonitööd, fassaadi ja vundamendi/sokli soojustamine ning viimistlemine, akende tellimine ja paigaldus, plekitööd.

Teeme oma töid alati suure pühendumisega ja kliendid näevad seda. Üritame alati mõista ja aidata. Kliendi rahulolu on meie jaoks prioriteet number üks.