Meist

SANDER GRUPP OÜ – tõesta oma väärtust tegude, mitte sõnadega.

 

SANDER GRUPP OÜ on välja arenenud Uue-Kubja OÜ-st. Algselt tegelesime mitme erineva tegevusalaga, põhitegevus oli suuline ja kirjalik tõlge ning kõrvaltegevus ehitus, ent ühel hetkel mõistsime, et on aeg tegevusalad lahutada. Aastatega oleme kogenud, et ehitussektoris tuleb veel palju vaeva näha, et tuua tagasi usaldus kliendi ja ehitaja vahel. Selleks otsustasime, et SANDER GRUPP OÜ eesmärgid on aususe ja usalduse taastamine ning kokkulepete täitmine ehitussektoris.

 

SANDER GRUPP OÜ põhiline eesmärk on pakkuda klientidele kindlust ja usaldusväärsust, et teeme oma tööd südamega ja täie pühendumisega. Oleme aastate jooksul kuulnud väga palju jutte sellest, kuidas klient lepib töövõtjaga kokku töödes ja rohkem klient seda töövõtjat ei kohta, sest kui töödega tuleb alustada, siis selgub, et tööd on edasi müüdud. Või sellest, et lepitakse kokku odavam hind ja kui töödega on alustatud, siis hakatakse hinda juurde kauplema. Klient pannakse olukorda, kus tal ei ole enam suurt valikut, sest tal on hirm, et keegi uus töövõtja ei taha poolikut tööd edasi teha osalise finantseerimisega, sest algne töövõtja on osaliselt raha kätte saanud. Seda on palju, ent Sander Grupp OÜ meeskond on võtnud eesmärgi anda klientidele tagasi usaldus ning tõestada, et sellised jutud ei vasta tõele ja kokkulepped kehtivad.

 

SANDER GRUPP OÜ meeskonnal on väga kindlad juhtimispõhimõtted:

  • tehtavad ehitustööd vastavad kliendi vajadustele ja ootustele ning seadusjärgsetele nõuetele;
  • meie ja kliendi vahelised kokkulepped peavad olema kindlad ja nendest peab alati kinni pidama.

Ehitussektoris on palju ettevõtteid ja tihti tekib küsimus – millist ettevõtet valida?

 

Miks valida just meid?

 

Kui otsite professionaalset ehitusettevõtet, on meie spetsialistid need, kes saavad teid aidata!
Meil on pikaajalise kogemusega ehitustöid tegev ettevõte. Teeme töid algusest lõpuni optimaalselt ja kvaliteetselt. Koostöös kliendiga leiame mõlemale poolele sobivaima lahenduse. Meil töötavad oma ala spetsialistid, kes oskavad lahendada teie probleemi kiiresti ja kvaliteetselt. Anname asjatundlikku nõu kõigis ehitustöid puudutavates küsimustes.

 

Teie soovid on meile teostatavad. Kui algselt võib Teie mõte tunduda teostamatu, siis meie abiga suudate selle ellu viia. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja tellijakeskset ehitusteenust, lähenedes igale kliendile personaalselt.

 

Meiega saab ühendust võtta kõigil nädalapäevadel.

 

Võite olla kindlad, et meie hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. Anname oma töödele 5-aastase garantii, mida paljud teised ettevõtted ei tee.